Bioderma ABC Derm Gel Moussant Nettoyant Doux

Informacion për produktin

Veprimi

pastrues

Marka

Bioderma

Formulimi

xhel

Masa

200ml

Mosha

0-6 muajsh, 18-36 muajsh, 6-18 muajsh, mbi 3 vjeç

Tipi i lëkurës

e ndjeshme/intolerante, për çdo lëkurë

I përshtatshëm për

bebe, fëmijë

Specifik për

flokët, fytyra, trupi

L2,746.00

Xhel larës pastrues për bebe dhe fëmijë
200ml

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,440.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.