Avène Couvrance Beautifying Lip Balm-Rose

 

Informacion për produktin

Produkti:Buzëkuq
Veprimi: hidratues/ushqyes, mbrojtës
Perdorimi:Aplikojeni ne lekuren e buzes
Tipi i lekures: e ndjeshme/intolerante
Mosha:  të rritur
Formulimi: Balsam
Marka: Avene.
Nuanca: Nudo,rozë
Kategori: ,

L1,920.00

Përshkrimi:

Balsami perfekt i buzëve Avène Couvrance siguron që ju gjithmonë të krenoheni me pamjen perfekte të buzëve tuaja. Pavarësisht nëse zgjidhni një nuancë më tërheqëse ose një ngjyrë universale, të përjetshme, ky balsam ofron një ndjesi rehati, që do të thotë se me buzët e buta dhe të ushqyera do të ndiheni mirë në çdo situatë.

Përdorimi:

Aplikojeni në buzët tuaja, duke e përsëritur nëse është e nevojshme, për të rritur ngjyrën ose për të rritur efektin mbulues të balsamit.

Përbërësit:

TRIGLICERIDI KAPRIL/KAPRIK. TRIDECIL TRIMELLITATE. BIS-DIGLICERIL POLIACILADIPATE-2. MYRISTAT ISOPROPYL. C18-36 ACIDI ESTER GLIKOLI. DYLL SINTETIK. DYLL MIKROKRISTALI I HIDROGJENUAR. BIS-ETILHEKSILOKSIFENOL METOKSIFENIL TRIAZINA. DIETHYLAMINO HYDROXYBENZOYL HEXYL BENZOATE. ETILHEKSIL TRIAZON. DIOKSIDI I TITANIT (CI 77891). BLUE 1 LAKE (CI 42090). GLICERINA. GLICERILI KAPRILAT. KUQ 6 (CI 15850). KUQ 7 (CI 15850). SAKARINË. ACETAT TOKOPERIL

Produkte në ofertë

Avène Couvrance Beautifying Lip Balm-Rose