Youth Lab Blemish Control Serum

Informacion për produktin

Veprimi

eksfoljues

Marka

Youth Lab

Formulimi

serum

Tipi i lëkurës

e yndyrshme/akneike, normale/mikse

Specifik për

fytyra

I përshtatshëm për

femra, meshkuj

Kategori:

L4,350.00

Serum eksfoljues AHA, BHA dhe Niacinamide

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,440.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.