Xhel-krem me efekt hidratues dhe matifikues-Germaine de Capuccini Purexpert Hydro-Mattifying Gel-Cream Oil-Free

Veprimi anti-bakterial, anti-inflamator, hidratues/ushqyes
Marka Germaine de Capuccini
Formulimi krem, xhel
Masa 50 ml
Tipi i Lëkurës e yndyrshme/akneike
Specifik për fytyra
I përshtatshëm për të rritur
Kategori:

L4,300.00

Për lëkurën e yndyrshme/akne: Ky hidratues pa vaj përmban përbërës anti-bakterialë për të hidratuar lëkurën ndërsa rregullon yndyrën e tepërt për të reduktuar njollat, ​​dhe njollat ​​me shkëlqim. I përshtatshëm për lëkurën e meshkujve, femrave dhe adoleshentëve.

 • Hidraton lëkurën pa e yndyrosur
 • Redukton njollat, pikat e zeza dhe puçrrat
 • Matizon lëkurën
 • I përshtatshëm për lëkurën e meshkujve, femrave dhe adoleshentëve

  SI TË PËRDORNI

  Masazhoni butësisht një sasi të vogël Purexpert Hydro Mattifying Gel Cream Pa vaj në lëkurën e pastruar. Aplikojeni në fytyrë, qafë dhe dekolte. Shmangni zonën e syve.

   

  KËSHILLË – Gjatë ditëve të para të përdorimit të Programit Purexpert 1-2-3 , papastërtitë dhe vaji mund të dalin në sipërfaqen e lëkurës. Ky është produkti që largon papastërtitë dhe pas disa ditësh, kjo do të zhduket duke e lënë lëkurën të pastër dhe të shëndetshme.

Produkte në ofertë