Vitabiotics Pregnacare New Mum Hair and Skin

Informacion për produktin

Masa

56 tableta

Marka

Vitabiotics

Formulimi

tabletë

I përshtatshëm për

femra

Lactose Gluten

pa gluten, pa laktozë

Kategori: ,

Original price was: L2,400.00.Current price is: L2,160.00.

Suplement me vitamina dhe minerale për femra që ushqejnë me gji
56 tableta

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.