Vitabiotics Jointace Collagen

Informacion për produktin

Masa

30 tableta

Marka

Vitabiotics

Formulimi

tabletë

I përshtatshëm për

të rritur

Lactose Gluten

pa gluten, pa laktozë

L2,500.00

Suplement me kolagjen dhe
glukozaminë për kockat dhe artikulacionet
30 tableta

Produkte në ofertë