Vichy Purete Thermale Eau Micellaire Minerale Peau Mixte a Grasse

Informacion për produktin

Produkti: Ujë mishelar pastrues për lëkurë të kombinuar dhe të yndyrshme
Veprimi: anti-bakterial, hidratues/ushqyes, pastrues
Perdorimi: Aplikojeni me nje pambuk ne lekure.
Marka: Vichy
Formulimi: solucion
Tipi i lëkurës: e ndjeshme/intolerante, e yndyrshme/akneike, normale/mikse
I përshtatshëm për: femra, të rritur
Specifik për: fytyra
Paketimi: 400 ml
Kategori:

L2,048.00

Përshkrimi:

Uji mineral pastrues micellar i formuluar me ujë termal mineralizues Vichy i kombinuar me teknologjinë micellare, i dobishëm për fytyrën dhe sytë, ndihmon në pastrimin, heqjen e make-up-it, hidratimi dhe rehati.
Ideale për lëkurë të yndyrshme dhe të kombinuar

Përfitimet:

  • Pastron dhe heq grimin.
  • Pastron.
  • Matifikon.
  • Fortifikon.

Përdorimi:

Për një veprim efektiv rekomandohet përdorimi i produktit me ndihmën e një pambuku, duke e aplikuar me delikatesë pa e fërkuar në mëngjes dhe në mbrëmje për të hequr papastërtitë dhe grimin.

Përbërësit:

aqua/uje, glicerinë, alkool denat. , propanediol , klorur natriumi , kokoamfoacetate natriumi , hidroksid natriumi , poloxamer 184 , acid laktik , acid salicilik, parfum.

Produkte në ofertë