Vichy Purete Thermale Cleansing foam

Informacion për produktin

Produkti: Ujë pastrues shkumues për pastrimin e fytyrës

Veprimi: pastrues
Perdorimi: Aplikojeni ne lekure
Marka: Vichy
Formulimi: shkumë
Tipi i lëkurës: për çdo lëkurë
I përshtatshëm për: femra, meshkuj, të rritur
Specifik për: fytyra
Paketimi: 150ml
Kategori:

L1,888.00

Pershkrimi:

Pureté Thermale Purifying Foaming Water pastron lëkurën nga grimi, dhjami dhe ndotja, ndërkohë që kundërvepron ngushtësinë e lëkurës dhe shqetësimin e shkaktuar nga uji i fortë. Lëkura më e shëndetshme dhe më e lëmuar shfaqet që në përdorimin e parë. E pasuruar me Purisoft, të nxjerrë nga Farat Moringa dhe Ujë Termal Mineralizues Vichy, kjo formulë lufton efektet e ndotjes dhe papastërtive në lëkurë.

Përbërësit kryesorë dermatologjikë:

  • Purisoft nga Moringa Seeds
  • Ujë termal mineralizues Vichy

Përfitimet kryesore

  • Pastrues me shkumë me pastrim të thellë
  • Pastron lëkurën nga grimi, sebumi dhe ndotja
  • Kundërshton shqetësimin e shkaktuar nga uji i fortë
  • I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme
  • Hipoalergjike
  • E testuar klinikisht nën kontroll dermatologjik

Perdorimi:

Pastroni me ujë shkumues pastrues Thermale Vichy Pureté dhe më pas aplikoni Minéral 89 përpara hidratuesit tuaj të përditshëm.

Produkte në ofertë