Vichy Normaderm Phytosolution Crème Nettoyante Matifiante Volcanique

Kategori:

L1,560.00

Përshkrimi:

Kremi ynë i ri pastrues mat, i pasuruar me argjilë, perlit vullkanik dhe acid salicilik, e lë lëkurën të matizuar menjëherë dhe në mënyrë të qëndrueshme. Tekstura e saj prej balte shndërrohet në një shkumë të imët në kontakt me ujin, për të eliminuar papastërtitë dhe sebumin e tepërt.

Lëkura pastrohet thellë dhe matifikuar.

Përdorimi:

Në mëngjes dhe në mbrëmje, shkumëzojeni me ujë në fytyrë të lagur, më pas shpëlajeni tërësisht. Shmangni zonën e syve. Në rast kontakti me sytë, shpëlajeni menjëherë dhe tërësisht. Nëse shfaqet siklet, reduktoni shpeshtësinë e përdorimit në një herë në ditë.

Përfitimet e produktit:

  • Eliminon papastërtitë dhe sebumin e tepërt.
  • Zhbllokon poret.
  • Lëkura pastrohet thellë dhe mat.

Përbërësit:

689018 15 – PËRBËRËSIT: AQUA / UJË / EAU • KAOLIN • KOKO-BETAIN • PROPANEDIOL • CETIL ALKOOL • PEG-120 METILI GLUKOZË DIOLEAT • SODIUM COKOYL GLYCINATE •NIACINADIUMLIKE GLYCINATE •7 NIACINADIUMLIKE GLYCINATE •7 NIACINADIUMICLE •9 Acidi • Hidroksidi i natriumit • Dehidroacetate natriumi • Perlite • glikol caprylyl • Glycine capryloyl • pluhur qymyrguri • acid citrik • Trisodium etilenaminë Disccinate • Xanthan Gum • Polyglicerin-10 • Polyglyceryl-10 Myristate • Polyglyceryl-10 Myristate • Polyglyceryl-10 Myristate • Polyglyceryl-10 Myristate • Polyglyceryl-10 Myristate • Polyglyceryl-10 Myristate Polyglyceryl-10 / F. 1).

Listat e përbërësve të përdorur në përbërjen e produkteve të markës sonë përditësohen rregullisht. Përpara se të përdorni një produkt nga marka jonë, ju inkurajojmë të lexoni listën e përbërësve në paketimin e tij për t’u siguruar që përbërësit janë të përshtatshëm për përdorimin tuaj personal.

Produkte në ofertë