Vichy Neovadiol Night Compensating Complex

Informacion për produktin

Produkti: Krem nate anti-rrudhë për femra në periudhën e menopauzës
Veprimi: anti-rrudhë
Perdorimi: Përdorni kremin e natës në mbrëmje në fytyrë të pastër.
Marka: Vichy
Formulimi: krem
Tipi i lëkurës: për çdo lëkurë
I përshtatshëm për: femra
Specifik për: fytyra
Paketimi: 50 ml
Kategori:

L4,240.00

Përshkrimi:

Një krem ​​relaksues kundër plakjes së natës me kompleksin kompensues të zbulimit të Vichy për të trajtuar 4 shenjat themelore të lëkurës në menopauzë: humbjen e densitetit, humbjen e strukturës, rënien dhe thatësinë. Lëkura ndihet e qetë dhe duket e qetë në mëngjes.
Formula e testuar nga dermatologu me Pro-Xylane™, e cila ndihmon në reduktimin e shenjave të dukshme të plakjes së parakohshme të lëkurës dhe rikthimin e densitetit dhe elasticitetit të lëkurës. Kafeina ka veti anti-inflamatore për një pamje të qetë, ndërsa Acidi Hyaluronik i Pastër ndihmon në hidratimin dhe zbutjen e dukshme të lëkurës.
Përmirëson shkëlqimin e lëkurës dhe duket më e njëtrajtshme në mëngjes.
I pasuruar me teknologjinë Aquakeep për një teksturë krem-xheli jashtëzakonisht të freskët nate për të kombinuar komoditetin e një kremi hidratues me freskinë e një xheli ftohës.
Përdorimi:
  • Përdorni kremin e natës në mbrëmje në fytyrë të pastër. Lëreni kremin të përthithet në lëkurë për 15 minuta para se të shkoni në shtrat.
  • Lyejeni disa pika kremi dhe përhapeni me lëvizje zbutëse lart, nga brenda në jashtë.
  • Masazhoni thellë përgjatë zonave të dobësimit të lëkurës: mollëza, nofulla dhe qafë.
  • Provoni Kompleksin Kompensues të Ditës Neovadiol për rutinën tuaj të kujdesit të lëkurës në mëngjes
Resultate:
8 nga 10 gra përshkruajnë se lëkura e tyre ndihet më e freskët.
9 nga 10 gra e shohin lëkurën e tyre më të ushqyer dhe më të butë.

Përbërësit:

AQUA /UJI / EAU • ALKOLI DENAT. • Glycerina • Prunus armeniaca Kernel Vaj / Vaji i kernelit të kajsiut • Niacinamide • Dimethicone • Hydroksipropil tetrahidropyrantriol • Propanediol • Propileni Glycol • IsononyoTanoy ISONANOATE • SILCHIPIPIKE E ISONOLIPENITIKE SHTETE SILCAPIPELIKE SHTETE E SILCAPHOOLIKE SHTETI I ISONOLPENILEMELISELIKELIKELIKELIKELIKELIKELIKELISOLIKE E SILLENIMELIKELIKELIKELIKELIKELIKELIKELIKELIKELISOLIKE E SILICAKE. • Acrilatet e natriumit Crosspolymer-2 • Hyaluronate natriumi • Silica • Perlite • Adenozina • Polacryloyldimetil Taurat • Amonium Acryloyldimethyltaurate/Steareth-25 Methacrylate Crosspolymer Capriyl Glyyl Glyyl Glyyl Glyylid Capryloyly SalicycHary Acid Steareth-7 Kryespolate Capriamike Capryyl Glyyl Glyylid CapryloyLic Hearychary Steareth-7 DISUCCINATE • MENTOKSI PROPANEDIOL • PENTAERITRITIL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHIDROCINAMATE • POLIACRILAMIDE • C13-14 ISOPARAFIN • PARFUM / PARFRANCE.

Produkte në ofertë