Vichy Liftactiv Supreme Summer Promo Set 2

Informacion për produktin

Produkti: Set veror promocional nga Vichy.
Veprimi anti-age, hidratues/ushqyes, mbrojtës
Marka Vichy
Formulimi krem, qumësht
Tipi i lëkurës normale/mikse
I përshtatshëm për femra, meshkuj, të rritur
Specifik për fytyra, trupi
Spf shumë i lartë 50-50
Kategori:

L4,240.00

Përshkrimi:

Seti promovues përfshin:

Liftactiv Supreme Kujdesi ditor për korrigjimin e rrudhave dhe qëndrueshmërisë së lëkurës – lëkurë e thatë (50 ml) + Lëng ujë i tonifikuar Capital Soleil UV-Age Daily kundër shenjave të fotoplakjes SPF 50+ (1 ml) + Qumësht Eko për mbrojtje nga dielli SPF 50+ (75 ml) + çantë plazhi

Kujdesi ditor Liftactiv Supreme për korrigjimin e rrudhave dhe qëndrueshmërinë e lëkurës:

5% ramnozë me origjinë natyrore + neohesperidin. Rrudha të reduktuara. Forca e përforcuar. Efekt lifting nga dita në ditë. Për lëkurë të ndjeshme.

Qumësht Eko për mbrojtje nga dielli SPF 50+:

MBROJTJE SHUMË E LARTË PËR FYTYRËN DHE TRUPIN. UVB + UVA. Me acid hialuronik. Hidratim 24-orësh. Hipoalergjike. I papërshkueshëm nga uji. Testuar në kushtet e jetës detare.

Lëng uji i tonifikuar ditor i Capital Soleil UV-Age kundër shenjave të fotoplakjes SPF 50+:

MBROJTJE SHUME TE LARTE PER FYTYREN NGA DIELLI. UVA + UVB. Ndihmon në parandalimin e rrudhave, njollave të errëta, stresit oksidativ të shkaktuar nga rrezet UV dhe ndotja. Ndihmon në korrigjimin e shfaqjes së njollave të errëta dhe humbjen e plotësisë së lëkurës. E barazon tonin e lëkurës me mbulim natyral. TEKNOLOGJIA NETLOCK e patentuar: teknologji e filmit ultra të hollë që mbyllet në filtra me spektër të gjerë për një përfundim të lehtë, të padukshëm dhe pa yndyrë.

Mënyra e aplikimit:
Kujdesi ditor Liftactiv Supreme për korrigjimin e rrudhave dhe qëndrueshmërinë e lëkurës:
Aplikojeni në mënyrë të barabartë në mëngjes në lëkurën e pastër të të gjithë fytyrës. Hipoalergjike. Me ujë vullkanik Vichy.
Qumësht Eko për mbrojtje nga dielli SPF 50+:
Ekspozimi i tepërt në diell është i rrezikshëm. Mos i ekspozoni foshnjat dhe fëmijët e vegjël në rrezet e diellit direkte. Mos qëndroni në diell për një kohë të gjatë, edhe kur përdorni krem ​​kundër diellit, sepse nuk ofron mbrojtje të plotë. Aplikojeni produktin përpara ekspozimit në diell. Aplikojeni shpesh dhe me bollëk për të ruajtur mbrojtjen, veçanërisht pas djersitjes, larjes ose fshirjes me peshqir. Shmangni zonën e syve. Në rast kontakti me sytë, shpëlajini ato menjëherë. Shmangni kontaktin me pëlhura. Kujdes: Tubi është prej kartoni, shmangni kontaktin e zgjatur me ujin.
Lëng uji i tonifikuar ditor i Capital Soleil UV-Age kundër shenjave të fotoplakjes SPF 50+:
Shkundni mirë para aplikimit. Aplikoni pas kujdesit tuaj të përditshëm. Ekspozimi i tepërt në diell është i rrezikshëm. Nuk siguron mbrojtje të plotë nga dielli. Aplikojeni shpesh dhe me bollëk për të ruajtur mbrojtjen. Mos i ekspozoni foshnjat dhe fëmijët e vegjël në rrezet e diellit direkte.

Produkte në ofertë

Vichy Liftactiv Supreme Summer Promo Set 2