Vichy Liftactiv Supreme Summer Promo Set 1

Informacion për produktin

Produkti: Set veror promocional nga Vichy.
Marka Vichy
Formulimi krem, qumësht
Tipi i lëkurës e thatë/atopike
Veprimi anti-age, hidratues/ushqyes, mbrojtës
I përshtatshëm për femra, meshkuj, të rritur
Specifik për fytyra, trupi
Spf shumë i lartë 50-50

L4,240.00

Përshkrimi:

Vichy Liftactiv Supreme Summer Set PROMO – Kujdesi kundër rrudhave – Lëkura e thatë përmban kujdesin ditor Liftactiv Supreme për korrigjimin e rrudhave dhe qëndrueshmërinë e lëkurës – lëkurë e thatë (50 ml), Capital Soleil UV-Age Daily lëng i tonifikuar kundër shenjave të fotoplakjes SPF 50+ ( 1 ml ), Qumësht Eko për mbrojtje nga dielli SPF 50+ (75 ml), çantë plazhi.

Kujdesi ditor Liftactiv Supreme për korrigjimin e rrudhave dhe qëndrueshmërisë së lëkurës: 5% ramnozë me origjinë natyrale + neohesperidin. Rrudha të reduktuara. Forca e përforcuar.
Efekt lifting nga dita në ditë. Për lëkurë të ndjeshme.
Mënyra e përdorimit: Aplikojeni në mënyrë të barabartë në mëngjes në lëkurë të pastër të të gjithë fytyrës. Hipoalergjike. Me ujë vullkanik Vichy.
Përbërja:
AQUA / UJI • GLICERIN • GJALP BUTYROSPERMUM PARKII • RHAMNOZA • ISOHEXADECANE • ALKOLI DENAT. • PROPANEDIOL • BUTILENE GLIKOL • STEARIL ALKOOL • CERA ALBA • SILIKA • PEG-20 STEARATE • BHT • BIS-PEG-18 METHYL ETER DIMETHYL SILANE • PEG-100 STEARATE • STEARATE • CI 778 STEARATE • CI 778 Kryqëzimi vinyl dimethicone • dimethiconol • kafeinë • dihidrokalkon neozheridin • acid myristic • acid palmitik • fenoksiethanol • adenozinë • najlon-12-poloksamer 338 • Disodium EDTA • Capriyl glikolin • Glycol Sytric • Acidi-Tetra • Poloxamer-Di-Di-Di-Di-Di-Di-Di-Di-Di-Di-Di-Glylan Glycol • Poloksamer-Dium-Dium-Glyylan Glycol • Poloxamer Glythan Glycol Capryylan Glycol • Poloxamer Glythan Glycol Disodi. BUTYL HYDROXYHYDROCINAMATE • ACRILAMIDE /SODIUM • KOPOLIMER AKRILOILDIMETILTAURATE • POLYSORBATE 80 • PARFUM / PARFRANCE. Kodi F.I.L. : C187911/1
Vellimi: 50ml
Qumësht Eko për mbrojtje nga dielli SPF 50+: MBROJTJE SHUME E LARTË PËR FYTYRËN DHE TRUPIN. UVB + UVA.
Me acid hialuronik. Hidratim 24-orësh. Hipoalergjike. I papërshkueshëm nga uji. Testuar në kushtet e jetës detare.
Mënyra e përdorimit:
Ekspozimi i tepërt në diell është i rrezikshëm. Mos i ekspozoni foshnjat dhe fëmijët e vegjël në rrezet e diellit direkte. Mos qëndroni në diell për një kohë të gjatë, edhe kur përdorni krem ​​kundër diellit, sepse nuk ofron mbrojtje të plotë. Aplikojeni produktin përpara ekspozimit në diell. Aplikojeni shpesh dhe me bollëk për të ruajtur mbrojtjen, veçanërisht pas djersitjes, larjes ose fshirjes me peshqir. Shmangni zonën e syve. Në rast kontakti me sytë, shpëlajini ato menjëherë. Shmangni kontaktin me pëlhura.
Kujdes: Tubi është prej kartoni, shmangni kontaktin e zgjatur me ujin.
Përbërja:
AQUA/WATER • GLYCERIN • BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOLMETHOXYPHENYLTRIAZINE • ISOPROPYLPALMITATE • ETHYLHEXYLSALICYLATE • PENTYLENEGLYCOL • BUTYLMETHOXYDIBENZOYLMETHANE • ALCOHOLDENAT • ETHYLHEXYLTRIAZONE • ZEAMAYSSTARCH/CORNSTARCH • POTASSIUMCETYLPHOSPHATE • DIISOPROPYLSEBACATE • ORYZASATIVACERA/RICEBRANWAX • STEARICACID • PALMITICACID • PEG-100STEARATE • GLYCERYLSTEARATE • TRIETHANOLAMINE • CAPRYLYLGLYCOL • AKRILATE/ C10-30ALKILAKRILATEKËRPOLIMERI • DROMETRIZOLETRISILOKSAN • TRISODIUMETILENDIAMINEDISUKCINAT • TOCOPHEROL • Ksanthangumi • BUTYROSPERMUMPARKIBUTTER •MITROSPERMUMPARKIBUTER •SHEABUTARIK TRANSLATORË •SHEABUTERIK TRAJTIMIT . F.I.L.:C266655/1
Vellimi: 75ml
Capital Soleil UV-Age Daily Tinted Fluid Kundër fotoplakjes SPF 50+: MBROJTJE SHUME E LARTË E FYTYRËS NË DIEL. UVA + UVB.
Ndihmon në parandalimin e rrudhave, njollave të errëta, stresit oksidativ të shkaktuar nga rrezet UV dhe ndotja. Ndihmon në korrigjimin e shfaqjes së njollave të errëta dhe humbjen e plotësisë së lëkurës. E barazon tonin e lëkurës me mbulim natyral.
TEKNOLOGJIA NETLOCK e patentuar: teknologji filmi ultra i hollë që mbyllet në filtra me spektër të gjerë, për një përfundim të lehtë, të padukshëm dhe pa yndyrë.
HIPOALERGJEN – I TESTUAR NËN KONTROLL OFTALMOLOGJIK. KUNDËR NDOTJES. THYESAT PROBIOTIKE. PEPTIDET. UJI VULKANIK I VICHY.
Mënyra e përdorimit:
Tundeni mirë përpara aplikimit. Aplikoni pas kujdesit tuaj të përditshëm. Ekspozimi i tepërt në diell është i rrezikshëm. Nuk siguron mbrojtje të plotë nga dielli. Aplikojeni shpesh dhe me bollëk për të ruajtur mbrojtjen. Mos i ekspozoni foshnjat dhe fëmijët e vegjël në rrezet e diellit direkte.
Përbërja:
AQUA/UJI • ALKOOL DENAT. • DIISOPROPYL SEBACATE • SILICA • ISOPROPYL MYRISTATE• ETHYLHEXYL SALICYLATE • ETHYLHEXYL TRIAZONE • BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE • BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE • GLYCERIN • CI 77891 / TITANIUM DIOXIDE • PROPANEDIOL • C12-22 ALKYL ACRYLATE/HYDROXYETHYLACRYLATE COPOLYMER • NIACINAMIDE • DROMETRIZOLE TRISILOXANE • PERLITE • Tokoferol • trigliceride caprylic / capric • oksidet e terefalilidenit dicamphor • CI 77492 / oksidet e hekurit • glikol caprylyl • pentylen glikol • triethanolaminë • akrilizi i hidrolikës • CI 77491 KOSPOLIMERI • BUTILEN GLIKOLI • CI 77499 / OXIDET E HEKURIT • HIDROKSIETILCELULOZË • FERMENT I VITREOSCILA • DISODIUM EDTA • PARFUM / AROMË. Kodi F.I.L. : Z283240/2
Vëllimi: 1ml

Produkte në ofertë

Vichy Liftactiv Supreme Summer Promo Set 1