Vichy Ideal Soleil Protective Water SPF 30

Informacion për produktin

Produkti: Uje hidratues dhe mbrojtës ndaj rrezatimit diellor për fytyrën dhe trupin
Veprimi: mbrojtës
Përdorimi: Hidratoeni 10 minuta para ekspozimit në diell
Marka: Vichy
Formulimi: solucion
Tipi i lëkurës: për çdo lëkurë
Veprimi: mbrojtës
I përshtatshëm për: femra, meshkuj, të rritur
Spf: i lartë SPF 30
Specifik për: fytyra, trupi
Paketimi: 200ml

Original price was: L3,300.00.Current price is: L2,640.00.

Pershkrimi:

Kujdesi kundër diellit me mbrojtje të lartë SPF 30, për fytyrën dhe trupin, në një format unik uji diellor. I pasuruar me filtra UV me spektër të gjerë dhe acid hialuronik hidratues për të ofruar mbrojtje të lartë në një formulë të lehtë dhe të përthithur shpejt.

Përbërësit kryesorë dermatologjikë:

  • Acidi Hialuronik
  • Ujë termal mineralizues Vichy

Përfitimet kryesore:

  • Format inovativ të ujit diellor
  • Kujdesi ndaj diellit me spektër të gjerë SPF30 për të mbrojtur lëkurën tuaj delikate nga efektet e dëmshme të rrezeve UV
  • Sprej ultra i lehtë dhe absorbues i shpejtë për rehati të përditshme
  • Nuk njollos rrobat
  • Mundësuar nga acidi hialuronik hidratues për të zbutur lëkurën dhe për të korrigjuar linjat e holla
  • I testuar dermatologjikisht
  • I përshtatshëm edhe për lëkurë të ndjeshme
  • Hipoalergjike

Kur të përdoret:

Hidratoeni 10 minuta para ekspozimit në diell, duke e mbushur çdo disa orë për mbrojtje më të mirë.

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,440.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.