Vichy Homme 48H Anti-Transpirant Anti-Traces

Informacion për produktin

Produkti: Anti-transpirant roll on specifik për meshkuj
Veprimi: anti-djersë
Përdorimi: Aplikojeni në sqetulla të pastra dhe të thata.
Marka: Vichy
Formulimi: solucion
Tipi i lëkurës: e ndjeshme/intolerante, për çdo lëkurë
I përshtatshëm për: meshkuj, të rritur
Specifik për: trupi
Paketimi: 50 ml
Kategori:

L1,464.00

Përshkrimi:

Vichy ka krijuar për meshkujt, të cilët kërkojnë një efekt deodorant dhe antidjersës shumë afatgjatë, një mbrojtje unike kundër njollave të verdha, njollave të bardha, halos dhe pa efekt kartoni.

Efikasiteti:

1/3 e meshkujve shqetësohen nga shenjat e lëna në rrobat e tyre. VICHY HOMME i përgjigjet kësaj nevoje duke krijuar mbrojtjen e padukshme të këmishës kundër djersës kundër gjurmëve të gishtërinjve DEODORANT për 48H* duke ofruar një efekt ANTI të verdhë, njolla të bardha, efikasitet halos dhe pa efekt kartoni.

Përdorimi:

Aplikojeni në sqetulla të pastra dhe të thata.

Përbërja:

AQUA / UJI – KLOROHIDRAT ALUMINI – PPG-26-BUTETH-26 – STEARETH-100/PEG-136/HDI KOPOLIMER – PARFUM / PARFRANCE – PEG-40 VAJ RICI I HIDROGJENUAR – CAPRYOLLYC

Produkte në ofertë

Vichy Homme 48H Anti-Transpirant Anti-Traces