Vichy Dercos Anti-Dandruff DS Shampoo Normal/Oily Hair Promo Pack

 

Informacion për produktin

Produkti: Shampo kundër zbokthit të kokës
Veprimi: pastrues
Perdorimi: Përdoreni si shampo të përditshme ose aq shpesh sa lani flokët.
Marka: Vichy
Formulimi shampo
Lloji flokut normalë, të yndyrshëm
I përshtatshëm për: femra, meshkuj, të rritur
Specifik për: flokët, skalpi
Paketimi: 390 ml
Kategori:

L2,400.00

Pershkrimi:

Shampo kundër zbokthit të kokës Vichy është projektuar për të reduktuar zbokthin, duke eliminuar deri në 100% të thekoneve të dukshme* dhe duke siguruar mbrojtje kundër zbokthit deri në 6 javë**. Me përmbajtje Selenium DS, Acid Salicilik, Ceramide dhe Mentol, shampoja, skalpi i kokës lihet i pastër, i lëmuar, i pastruar dhe i reduktuar sebumin e tepërt. Formula për flokë normalë deri të yndyrshëm.

Përbërësit kryesorë:

  • Seleni DS
  • Acidi salicilik
  • Qeramida
  • Mentol

Përfitimet kryesore:

  • Madhësia: 200 ml
  • Formula për flokë të thatë
  • Rezultate të menjëhershme. Eliminon deri në 100% të thekoneve të dukshme*
  • Mbrojtje 6-javore kundër zbokthit
  • Lëkura e kokës pastrohet dhe pastrohet

Përdorimi:

Përdoreni si shampo të përditshme ose aq shpesh sa lani flokët.

Përbërja:

AQUA / UJI, SODIUM LAURETH SULFATE, DISTEARAT GLIKOLI, KOKO-BETAIN, GLICERINE, DIMETIKON, KARBOMER, CI 19140 / E VERDHË 5, ACIDI CITRIK, MENTOL, 2-OLEAMIDOCEDE-3,0,1,1, ACIDI SALICILIK, SULFIDI I SELENIUT, BENZOAT I NATRIT, KLORIDI I SODIUMIT, HIDROKSID I SODIUMIT, ACETATI TOKOFERILI, PARFUM/PARFAMË

 

 

Produkte në ofertë