Vichy Deodorant Anti – Transpirant Intense Roll On 48h

Informacion për produktin

Produkti: Deodorant rroll-on Vichy 48 orësh për djersitje të shtuar
Veprimi: anti-djersë
Përdorimi: Vichy
Marka: Vichy
Formulimi: solucion
Tipi i lëkurës: për çdo lëkurë
I përshtatshëm për: femra, meshkuj, të rritur
Specifik për: trupi
Paketimi: 50 ml
Kategori:

L1,464.00

Pershkrimi:

Trajtoni djersitjen intensive me Deodorantin Intensiv kundër Djersitjes 48 orë të Vichy. I pasuruar me kripëra alumini, qëndron i mbrojtur deri në 48 orë. Për burra dhe gra të të gjitha moshave. Pa parabenë dhe alkool. Ky deodorant me jetëgjatësi është i pasuruar me ujin termal mineralizues të Vichy, duke ofruar 15 minerale për të mbrojtur dhe rehatuar lëkurën e nënsqetullave. Formula hipoalergjike. E testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.

Përbërësit kryesorë dermatologjikë:
  • Kripë alumini
  • Uji mineral Vichy
Përfitimet kryesore:
  • Trajtoni djersitjen e fortë
  • Mbrojtje 48 ore
  • Formula e tharjes së shpejtë
  • I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme
  • Hipoalergjike
  • Pa parabenë dhe alkool
  • Ofroni rehati për lëkurën e nënsqetullave
  • E testuar klinikisht nën kontroll dermatologjik
Përdorimi:
Përdoreni deodorantin çdo ditë pas dushit. Aplikoni formulën intensive pa rrotullim në lëkurë të pastër, të thatë dhe jo të irrituar.
Përbërësit:

Aqua, klorohidrat alumini, sesquichlorohydrate alumini, PPG-15 Stearyl Eter, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-33, Dimethicone, Jodopropinil Butylcarbamate, PEG-4 Dilaurate, PEG-4 Laurate

Produkte në ofertë