Vichy Aminexil Clinical 5 Anti-Hair Loss Woman PromoPack

Informacion per produktin

Produkti:Trajtim kundër rënies së flokëve për femra
Perberesit:, Aminomethyl Propanol, Arginine, BHT, Caffeine, Lactic Acid, Niacinamide, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Proctone Olamine,
Veprimi: forcues, ristrukturues
Përdorimi: Përdorni një ose dy herë në vit Aplikoni 1 ampulë në ditë
Tipi i flokeve: të dobët
Formulimi:ampulë
Paketimi : 12 ampula
Marka: Vichy
Kategori:

L3,200.00

Pershkrimi:

Dercos Aminexil Pro For Women është një trajtim me shumë synime kundër rënies së flokëve që përdor 5 përbërës aktivë. Ky formulim efektiv ndihmon në ribalancimin dhe rikrijimin e një skalpi më të shëndetshëm për të ngadalësuar rënien e flokëve, pavarësisht nga shkaku. -Shenjat e efikasitetit që nga përdorimi i parë -Efikasiteti kundër rënies së flokëve i perceptuar nga përdoruesit prej 3 javësh dhe i vërtetuar nga dermatologët nga 6 javë -Efikasiteti kundër rënies së flokëve vazhdon 3 javë pas përfundimit të trajtimeve -Tekstura e xhelit që aplikohet lehtë -Jo i yndyrshëm , jo ngjitës, jo i yndyrshëm -Hipoalergjik -Pa parabene -Pa ngjyrues dhe pa silikon Aminexil punon për të ri-ankoruar rrënjën në lëkurën e kokës dhe SP94 promovon rezistencën e flokëve. Arginina dhe kafeina stimulojnë mikro-qarkullimin, ndërsa okteina dhe Uji Termal Mineralizues Vichy ribalancojnë dhe qetësojnë skalpin e kokës.

Perdorimi:

Për t’u përdorur si një kurë tre mujore. Përdorni një ose dy herë në vit Aplikoni 1 ampulë në ditë, për një periudhë gjashtë javore. Më pas aplikoni tre ampula në javë, për një periudhë gjashtë javore.

Produkte në ofertë

Vendmbajtëse
Vichy Aminexil Clinical 5 Anti-Hair Loss Woman PromoPack