Vichy 48 Hour No Trace Anti Perspirant Deodorant Roll On

Informacion per produktin

Produkti:Deodorant rroll on që nuk le shenja të bardha në rroba
Veprimi: anti-djersë
Perdorimi: Aplikojeni ne sqetulla
Tipi i lëkurës: për çdo lëkurë
Mosha: femra, meshkuj, të rritur
Formulimi: solucion
Paketimi :15 ml
Marka: Vichy
Kategori:

L1,464.00

Pershkrimi:

Qëndroni të mbrojtur pa frikën e shenjave të bardha me Deodorantin Roll-On 48 orë të Vichy. Parandaloni shfaqjen e shenjave të verdha në veshjet e lehta, shenjat e bardha në veshjet e errëta ose mbetjet e tepërta. Një anti-djersë i përshtatshëm për burrat dhe gratë që duan efikasitet me mbrojtje. Formula hipoalergjike. E testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.

Përbërësit kryesorë dermatologjikë:

Kripë alumini

Uji mineral Vichy

Përfitimet kryesore:

  • Pa deodorant
  • Mbrojtje 48 orë
  • Formula e tharjes së shpejtë
  • I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme
  • Hipoalergjike
  • Pa parabenë dhe alkool
  • Ofroni rehati për lëkurën e nënsqetullave
  • Hipoalergjike
  • I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme
  • E testuar klinikisht nën kontroll dermatologjik

Kur të përdoret:

Përdoreni deodorantin çdo ditë pas dushit. Aplikojeni rrotullën në formulë në lëkurë të pastër, të thatë dhe jo të irrituar.

 

Produkte në ofertë

Vichy 48 Hour No Trace Anti Perspirant Deodorant Roll On