Twistshake Learn Cutlery Set 6m+

Informacion për produktin

Marka

Twistshake

Formulimi

aksesor ushqimi

Material

plastikë

Mosha

18-36 muajsh, 6-18 muajsh, mbi 3 vjeç

I përshtatshëm për

bebe

Nuanca

e zezë, lejla, blu, rozë

L970.00

Set me lugë, pirunj dhe thikë për fëmijë mbi 6 muaj

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,440.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.