Trudi Sun Spray Solare Kids SPF 30

Veprimi mbrojtës
Marka Trudi
Formulimi krem
Masa 200 ml
Mosha mbi 3 vjeç
Tipi i lëkurës e ndjeshme/intolerante
Specifik për fytyra, trupi
Spf i lartë SPF 30
I përshtatshëm për fëmijë

L1,480.00

Përshkrimi

Trudi krem mbrojtës nga dielli për fëmijë

200 ml

Spraji diellor Trudi për fëmijë me faktor mbrojtës SPF 30 mbron në mënyrë të besueshme lëkurën e fëmijëve nga rrezatimi UVA dhe UVB. Nuk përmban parabenë, ngjyra, vajra minerale apo substanca të tjera të dëmshme.

Trudi Solare për Fëmijë

Spraji plotësohet me ekstrakte bimore organike nga Aloe vera dhe tërshërë dhe vajra bimore organike nga vaji i lulediellit dhe bajames, të cilat ndihmojnë në parandalimin e formimit të radikaleve të lira dhe ruajnë elasticitetin dhe hidratimin e lëkurës.

-Aromë natyrale

-Ekstrakte bimore organike

-I papërshkueshëm nga uji

-Nuk ka ngjyra

-Pa alergjen

-Pa lanolinë

-Pa silikon

-Pa vazelinë

-Pa parabenë

-Pa vajra minerale

Pajtueshmëria e lëkurës është testuar dermatologjikisht dhe klinikisht.

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,440.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.