Tommee Tippee First Cutlery Set 12 M+

Informacion për produktin

Marka

Tommee Tippee

Formulimi

aksesor ushqimi

Material

çelik

Mosha

18-36 muajsh, 6-18 muajsh, mbi 3 vjeç

I përshtatshëm për

bebe, fëmijë

L900.00

Set me lugë, pirun dhe thikë, për fëmijë mbi 12 muaj që nisin të ushqehen vetë

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,440.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.