TOMMEE TIPPEE ESSENTIALS FEEDING PLATES 12 M +

Informacion për produktin

Marka

Tommee Tippee

Formulimi

pjatë ushqimi

Masa

3 pjata

Material

plastikë

Mosha

18-36 muajsh, 6-18 muajsh, mbi 3 vjeç

I përshtatshëm për

bebe, fëmijë

Nuanca

blu, rozë

L600.00

Set me 3 pjata ushqimi për bebe 12 muaj , i disponueshëm në dy ngjyra, blu dhe rozë.

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,440.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.