Skincode Fall in Love Kit

Informacion për produktin

Veprimi

anti-age, anti-rrudhë, hidratues/ushqyes

Marka

Skincode

Formulimi

krem, serum, xhel

Masa

7 ml, 30 ml, 50 ml

Tipi i lëkurës

normale/mikse

I përshtatshëm për

të rritur

Specifik për

fytyra, sytë

Kategori:

L4,750.00

Trajtim i plotë për pastrimin dhe hidratimin e fytyrës dhe buzëve

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,440.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.