Serum për zonën rreth syve-Lierac Supra Radiance Eye Serum

Marka Lierac
Formulimi serum
Tipi i Lëkurës për çdo lëkurë
Veprimi anti-age, anti-rrudhë, hidratues/ushqyes
I përshtatshëm për të rritur
Specifik për sytë
Kategori:

L5,850.00

Përshkrimi

Lierac Supra Radiance Eye Radiance Serumështë një serum-krem freskues me veprim mbrojtës kundër rrudhave, rrathëve të zinj dhe qeskat e syve. Kjo formulë hidraton thellësisht konturin e syve, zbut rrudhat dhe ndihmon në dekongjestionimin e zonës së syve dhe aktivizimin e mikroqarkullimit, duke rezultuar në uljen e rrathëve të errët dhe qeskat e syve.

Lierac Supra Radianceështë përgjigja për gratë që janë 40 dhe kanë një mënyrë jetese urbane. Mjedisi (rrezatimi UV, ndotja, tymi i duhanit, mungesa e gjumit, stresi) është identifikuar si një nga autorët kryesorë në atë që ka të bëjë me shenjat e plakjes së parakohshme, kështu që përparimet më të fundit në teknologjitë kundër plakjes janë fokusuar në detoksifikimin e trupit dhe parandalimin e radikalët. Gama e Supra Radiance është frymëzuar nga një proteinë kyçe në luftën kundër plakjes së parakohshme, Nfr2.

Karakteristikat

 • Tekstura: serum-krem;
 • Aromë: pa aromë;
 • Çështjet e lëkurës: rrudhat dhe linjat e holla, rrathët e zinj, qeskat e syve;
 • Koha e aplikimit: mëngjes dhe mbrëmje;
 • Mosha: 40 ;
 • Lloji i lëkurës: të gjitha llojet e lëkurës;
 • Përfitimet kryesore: rrit shkëlqimin, efekt zbutës i menjëhershëm kundër rrudhave dhe vijave të holla.

Përbërësit kryesorë

 • White Horehound ka një veprim të ngjashëm me Nrf2 i cili detoksifikon lëkurën, ka veti antioksiduese dhe riaktivizon metabolizmin qelizor;
 • Koncentrati Hyalu-3 ka një veprim të fuqishëm kundër plakjes, pasi rrit acidin hialuronik natyral në tre shtresa të ndryshme të lëkurës;
 • Ekstrakti i Pemës së Pagodës Japoneze ka një veprim antioksidant për të parandaluar dëmtimin e lëkurës nga radikalet e lira;
 • Ekstrakti i Ruscusit përmban ruskogjeninë, një përbërës aktiv që ndihmon në dekongjestionimin e zonës së syve dhe reduktimin e rrathëve të zinj;
 • Mikro grimcat margaritar ndihmojnë për të patur menjëherë një efekt ndriçues.

Si të përdorni

Aplikoni Lierac Supra Radiance Eye Radiance Serum në mëngjes dhe në mbrëmje në konturin e syve.

Produkte në ofertë