Rilastil Re-Sleep Night Balm

Informacion për produktin

Veprimi

anti-rrudhë, hidratues/ushqyes, rigjenerues

Marka

Rilastil

Formulimi

balsam

Masa

50 ml

Tipi i lëkurës

e ndjeshme/intolerante, për çdo lëkurë

Specifik për

fytyra

I përshtatshëm për

të rritur

Original price was: L8,260.00.Current price is: L6,608.00.

Balsam ushqyes, antirrudhë dhe rigjenerues i përshtatshëm për përdorim gjatë natës.
50 ml

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,440.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.