Rilastil Intense C Booster Spray

Informacion për produktin

Veprimi

antioksidues, hidratues/ushqyes, kundër njollave

Marka

Rilastil

Formulimi

solucion

Masa

100 ml

Tipi i lëkurës

për çdo lëkurë

Specifik për

fytyra

I përshtatshëm për

të rritur

Original price was: L2,790.00.Current price is: L2,232.00.

Spray hidratues i pasur me vitaminë C dhe acid hialuronik.
100 ml

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,440.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.