Qumësht zbutës për lëkurë të thatë dhe atopike-A-Derma Exomega Control Lait Emollient

Marka A-derma
Formulimi qumësht
Tipi i lëkurës e thatë/atopike
Specifik për fytyra, trupi
Veprimi hidratues/ushqyes
I përshtatshëm për bebe, fëmijë, të rritur
Masa 200 ml, 400 ml
Kategori:

L3,100.00

Locioni zbutës EXOMEGA CONTROL qetëson të gjithë lëkurën e thatë dhe të prirur ndaj atopisë që nga lindja.

Mjafton vetëm një aplikim në ditë për të reduktuar periudhat e irritimit dhe kruajtjes*. Një zgjidhje natyrale shumë e sigurt, e garantuar pa aromë. Lehtë për t’u aplikuar falë strukturës së saj të lehtë dhe të lëngshme!

PËRBËRJA

Ekstrakti Rhealba® Oat Plantlet BioVect®: qetësues, anti-irritues

Filaxerine® Vitamina B3: rikthen barrierën e lëkurës

Formula natyrale: më shumë se 95% përbërës me prejardhje natyrale

Formulë shumë e sigurt – pa aromë

Produkte në ofertë