Qumësht formulë për foshnje nga 6-12 muaj -Plasmon Nutrimune 2

Marka Plasmon
Formulimi qumësht
Masa 370 g, 700 g
Mosha 6-18 muajsh
I përshtatshëm për bebe

L2,880.00

Qumështi pluhur për bebe Plasmon Nutrimune 2 është i përshtatshëm nga mosha 6-12 muajshe e fëmijës.

Plasmon Nutrimune 2 është një formulë për foshnjat, duhet të përdoret nën këshillën mjekësore në rast të pamundësisë për të ushqyer me gji.

Ky qumësht duhet të tretet në ujë të nxehtë dhe mund të shtoni biskotat Plasmon.

Përbërësit: Laktozë qumështi, galaktoligosakaride qumështi, qumësht pluhur i skremuar i fermentuar me Lactobacillus paracasei CBA L74 (59%), Qumësht i plotë (59%), Qumësht pluhur i demineralizuar, Maltodestrinë, Vajra vegjetale (acid erucik i ulët, kokosit, luledielli-C) 5′-monofosfat, adeninë-5′-monofosfat, uridinë-5 (2.5%), proteina e hirrës e pasur me alfa-latbumin, kripëra minerale, vitamina, inozitol, emulsifikues: ‘-monofosfat, inozinë-5′-monofosfat, guanozinë- 5’-monofosfat), Përmban: qumësht, sojë.

 

Produkte në ofertë

img-51
Qumësht formulë për foshnje nga 6-12 muaj -Plasmon Nutrimune 2