Patatina -Plasmon I Paff për bebe

Marka Plasmon
Formulimi snack
Lactose Gluten pa gluten
Masa 15 g
Mosha 6-18 muajsh
I përshtatshëm për bebe

L190.00

PAFFS PËR FËMIJË SHIJONI KUNGULL DHE KARROTA PLASMON DRY SNACK

 

Një risi shumë e shijshme vjen nga Plasmon: Paff dei Bambini janë rostiçeri i krijuar për fëmijën tuaj.

Provojini në varietetin e kungujve dhe karotave, për një shije më delikate.

  • Jo i skuqur
  • Pa gluten
  • Pa kripë të shtuar
  • Pa ngjyra dhe konservues

 

Paff dei Bambini janë rostiçeri i shijshëm i përshtatshëm për çdo rast: forma e tyre e lakuar është perfekte për duart e bebes tuaj.

Paketa praktike 15g është e mrekullueshme për ta mbajtur gjithmonë me vete!

Produkti i treguar duke filluar nga muaji i 12-të, përveç nëse këshillohet ndryshe nga pediatri.

Konsumimi i I Paff dei Bambini Plasmon duhet kuptuar si pjesë e një diete të larmishme dhe të ekuilibruar dhe një stili jetese të shëndetshëm.

 

ÇFARË PËRMBAN

Miell misri (74%), vaj luledielli, pluhur kungulli (7%), pluhur karrote (7%) (karotë (60%), miell orizi), tiaminë.

 

FORMATI

Paketimi prej 15 g.

Produkte në ofertë

Patatina -Plasmon I Paff për bebe