Pharmaceris N Vita-Capilaril Moisturizing-Strengthening Face Cream SPF 20

Informacion për produktin

Veprimi

hidratues/ushqyes, mbrojtës, rigjenerues

Marka

Pharmaceris

Formulimi

krem

Masa

50 ml

Tipi i lëkurës

e ndjeshme/intolerante

Specifik për

fytyra, qafa

Spf

mesatar SPF 20-25

I përshtatshëm për

të rritur

Kategori:

L2,551.00

Përkujdesje hidratuese me SPF 20, për lëkurë të ndjeshme dhe me kapilarë të dukshëm.
50 ml

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,440.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.