Pharmaceris E Creamy Body Shower Gel

Informacion për produktin

Veprimi

antioksidues, hidratues/ushqyes, mbrojtës, pastrues

Marka

Pharmaceris

Formulimi

krem, xhel

Masa

400 ml

Tipi i lëkurës

e ndjeshme/intolerante, e thatë/atopike

Specifik për

flokët, trupi

I përshtatshëm për

bebe, fëmijë, të rritur

Kategori:

L2,591.00

Xhel-krem larës për trupin, i përshtatshëm për lëkurë të thatë dhe atopike.
Për bebe, fëmijë dhe të rritur.
400 ml

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,440.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.