Pharmaceris A & E Sensilix

Informacion për produktin

Veprimi

anti-age, anti-rrudhë, antioksidues, hidratues/ushqyes

Marka

Pharmaceris

Formulimi

serum

Masa

30 ml

Tipi i lëkurës

e ndjeshme/intolerante, e thatë/atopike

Specifik për

fytyra, qafa

I përshtatshëm për

të rritur

Kategori:

L4,965.00

Serum me vitaminë E & A, i përshtatshëm për lëkurë sensitive dhe alergjike.
30 ml

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,440.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.