Përkujdesje ushqyese me efekt anti-rrudhë-Vichy Liftactiv Supreme H.A Epidermic Filler

Informacion për produktin

Produkti: Anti-rrudhë, antioksidues, hidratues/ushqyes, tonifikues
Veprimi:qetësues , hidratuese ,anti-rrudhë
Perdorimi:Aplikojeni në fytyrë ose qafë
Tipi i lekures: e ndjeshme/intolerante, për çdo lëkurë
Mosha: të rritur
Formulimi: serum
Paketimi: 30 ml
Marka:Vichy
Kategori:

L4,640.00

Përshkrimi:

Prezantimi i Liftactiv Supreme HA Epidermic Filler, një serum intensiv i Acidit Hyaluronik që redukton shenjat e rrudhave dhe vijave të imëta në lëkurë. I formuluar me përbërës aktivë dermatologjikë si vitamina C,G dhe B5, serumi e mbush lëkurën me lagështi dhe ndihmon për të zbutur pamjen e linjave të holla dhe rrudhave me një efekt mbushës. I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme. I testuar dermatologjikisht. Hipoalergjike. Jo komedogjene.

Përbërësit kryesorë dermatologjikë:

 • 1.5% Acid Hialuronik i pastër
 • Vitamina C,G
 • Vitamina B5

Përfitimet kryesore

 • E lë lëkurën të ndjehet e lëmuar, e mbushur dhe rinore me një shkëlqim të shëndetshëm
 • I pasuruar me 1.5% Acid Hialuronik të Pastër. Ndihmon për të ngurtësuar, lëmuar dhe hidratuar intensivisht lëkurën
 • Ofron hidratim deri në 24 orë
 • Serum kundër rrudhave me koncentrim të lartë
 • E vërtetuar klinikisht se forcon funksionin e barrierës
 • -47% rrudha në 6 javë
 • Testuar dermatologjikisht dhe testuar pas procedurës
 • Hipoalergjike

Kur të përdoret:

Përdorni çdo ditë serumin për mbushje epidermale të Vichy Liftactiv Supreme HA. Aplikojeni në fytyrë dhe qafë të pastruar duke shmangur zonën e syve. Për rezultate më të mira përdorni mëngjes dhe mbrëmje.

Si ta aplikoni:

1. Aplikojeni në mëngjes dhe ose në mbrëmje përpara kremit tuaj Liftactiv Supreme për lëkurë normale në të kombinuar.

Produkte në ofertë

Përkujdesje ushqyese me efekt anti-rrudhë-Vichy Liftactiv Supreme H.A Epidermic Filler