Nuxe Sun Crème Fondante SPF 50 visage

Informacion për produktin

Veprimi

mbrojtës

Marka

Nuxe

Formulimi

krem

Masa

50 ml

Tipi i lëkurës

e thatë/atopike, për çdo lëkurë

Spf

shumë i lartë SPF 50-50

I përshtatshëm për

femra, meshkuj, të rritur

Specifik për

dekolteja, fytyra, qafa

Kategori:

L2,900.00

Krem me mbrojtje të lartë dhe veti anti-moshë për fytyrë
50 ml

Produkte në ofertë