Promo Pharma BotanicalMix Cizinco-Suplement

Veprimi antioxidant
Marka Promo Pharma
Formulimi powder
Lactose Gluten gluten free
Masa 30 bustina të tretshme në gojë
I përshtatshëm për adults
Kategori:

L1,399.80

Përshkrimi

Kontribuon në funksionimin normal të sistemit imunitar

Suplementet nuk janë zëvendësues për një dietë të ekuilibruar dhe të larmishme dhe një mënyrë jetese të shëndetshme.

Kombinim sinergjik i vitaminës C dhe zinkut për të forcuar sistemin imunitar.

Kur të përdorni CiZinco Pocket:

  • Infeksionet epidemike virale sezonale
  • Ftohjet
  • Sinusiti

Përbërësit:

Fruktoza, Përzierje e mbrojtur e vitaminës C (acid L-askorbik dhe askorbat natriumi, agjentë mbulues: talk, shelak, hidroksipropilmetilcelulozë), glukonat zinku, maltodekstrinë, aromë, agjent kundër ngjitjes: dioksid silikoni; ëmbëlsues: sukralozë. Përmban ëmbëltues.

Analiza mesatare për 1 pako shkop * VNR%
vitaminë C 500 mg 625
Zinku 15 mg 150

* VNR = Vlerat e referencës së lëndëve ushqyese

Mënyra e përdorimit:

Rekomandojmë të merrni 1 pako shkop në ditë, ashtu siç është.

Paralajmërime:

Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore. Mbajeni jashtë mundësive të fëmijëve nën tre vjeç.

Ruajtja:

Ruani në një vend të freskët dhe të thatë larg dritës, burimeve të lokalizuara të nxehtësisë dhe rrezet e diellit dhe shmangni kontaktin me ujin.

Përmbajtja neto:

30 pako shkopi = 36 g

Produkte në ofertë