Mustela Crème Émolliente Visage Stelatopia

Veprimi hidratues/ushqyes, mbrojtës
Marka Mustela
Formulimi krem
Masa 40 ml
Mosha 0-6 muajsh, 18-36 muajsh, 6-18 muajsh, mbi 3 vjeç
Tipi i lëkurës e ndjeshme/intolerante, e thatë/atopike
Specifik për fytyra
I përshtatshëm për bebe, fëmijë

L1,360.00

Përshkrim:

Mustela Crème Émolliente Visage Stelatopia është një balsam për kujdesin atopik të lëkurëstrupit për fëmijët.

Kozmetika është krijuar për kujdesin e butë të trupit të të porsalindurve, foshnjave dhe fëmijëve. Produkti është shumë delikat, miqësor me lëkurën e ndjeshme të një personi të vogël, nuk shkakton asnjë shqetësim, tension, shtrëngim apo djegie. Ka 89% përbërës me origjinë natyrale.

Përdorimi:

• Aplikoni një sasi të vogël të kozmetikës dy herë në ditë në lëkurën e thatë dhe të padëmtuar të trupit, të pastruar më parë me vaj ose xhel Stelatopia.

 

Produkte në ofertë