Mustela 123 Vitamin Barrier Cream

Marka Mustela
Formulimi krem
Tipi i lëkurës e ndjeshme/intolerante
Veprimi hidratues/ushqyes, mbrojtës
I përshtatshëm për bebe
Mosha 0-6 muajsh, 18-36 muajsh, 6-18 muajsh, mbi 3 vjeç
Specifik për trupin
Masa 100 ml, 150 ml, 50 ml
SKU: N/A Kategori: ,

L680.00L1,120.00

PËRSHKRIM:

Kremi ynë më i shitur 3-në-1 për skuqjen e pelenave parandalon, lehtëson dhe rimbush lëkurën delikate të foshnjës çdo ndryshim të pelenës. E vërtetuar klinikisht se lehtëson irritimin dhe skuqjen që nga përdorimi i parë. 98% përbërës natyralë. I sigurt për të porsalindurin.

PËRFITIMET:

Kremi natyral dhe i butë për skuqjen e pelenave qetëson irritimin e zonës së pelenës. Mbron lëkurën e foshnjës nga skuqja e pelenave.

PËRDORIMI I SUGJERUAR:

Aplikoni krem ​​me bollëk në zonën e pelenës së foshnjës gjatë çdo ndërrimi të pelenës, veçanërisht në kohën e gjumit.

Vellimi

100 ml, 50 ml

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,440.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.