Maskë një përdorimshe -Avène A-Oxitive Sheet Mask

 

Informacion për produktin

Produkti:Maske per lekuren
Veprimi: hidratues/ushqyes
Përdorimi: Aplikojeni ne lekure
Tipi i lëkurës: për çdo lëkurë
Mosha: të rritur
Formulimi: maskë
Paketimi : 18 ml
Marka: Avene.

L880.00

Përshkrimi

Një maskë pro-vitamine për lëkurë më të lëmuar dhe një çehre rrezatuese në 10 minuta. Ndihmon lëkurën të mbrohet nga stresi oksidativ dhe efektet e dëmshme të ndotjes.

Maska e rehatshme për një përdorim, e bërë nga fibra me origjinë natyrale.

Mund të përdoret pas procedurave sipërfaqësore dermatologjike.

Biodegradueshme.

Produkte në ofertë

Maskë një përdorimshe -Avène A-Oxitive Sheet Mask