Lierac Supra Radiance Night Detox Renewing Cream

Informacion për produktin

Marka

Lierac

Formulimi

krem

Tipi i lëkurës

për çdo lëkurë

Veprimi

anti-age, anti-rrudhë, hidratues/ushqyes

I përshtatshëm për

femra

Specifik për

fytyra

Kategori:

L8,450.00

Krem nate detoksifikues
dhe anti rrudhë
50ml

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,440.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.