Lierac Hydragenist Lips Nutri-Replumping Balm

Veprimi moisturizing/nourishing
Marka Lierac
Formulimi lipgloss
Masa 3 g
Specifik për lips
I përshtatshëm për adults

L1,570.00

Përshkrimi

Balsam buzësh me veti hidratuese dhe rimbushur

3 g

Balsami i buzëve me efekt shkëlqyes rozë, Lierac Hydragenist nutri re-plomping, përmirëson menjëherë buzët duke i ushqyer, hidratuar dhe plotësuar.
Ky balsam buzësh me efekt gloss rozë të ri-plotësuar nutri hydragenist Lierac në përbërjen e tij përmban:
 Kompleksi Hydra O2 për të vepruar në oksigjenimin e qelizave që krijojnë kapëse për të rritur përmbajtjen e ujit të buzëve dhe për të rikthyer dhjamin.
dyll trëndafili për të mbrojtur dhe qetësuar buzët tona
gjalpë shea për të ushqyer, riparuar dhe zbutur parregullsitë në buzë për të rivendosur barrierën hidrolipdike.
Rezultati është një buzë e hidratuar me rehati 100%.
Efekti i shkëlqyes rozë i Balsmit për buzët Hydragenist Nutri-plumping është krijuar për ato gra që kërkojnë një trajtim hidratues buzësh me një plus kundër plakjes për të ruajtur një buzëqeshje perfekte edhe me kalimin e viteve.
Gjithashtu jep një efekt “të personalizuar” të shkëlqimit rozë falë teknologjisë së tij të pH.
Ky buzëkuq vjen në formën e një lapsi elegant rozë me prakticitetin e një gjesti kthese.
Për t’u përdorur në çdo kohë, duke qenë se dalim nga shtëpia për të mbrojtur buzët nga ndotja, era, të ftohtit… ose në ambientet e brendshme, për të kompensuar ngrohjen dhe klimatizimin, ose thjesht, për një retush me blic.

Produkte në ofertë