La Roche Posay Make-Up Remover Micellare Water Gel( xhel pastrues per lekure mikse)

Informacion per produktin

Produkti:  Xhel pastrues per lekure mikse .
Veprimi: Pastron papastertite dhe make-up.
Perdorimi:  Aplikojeni në një fytyrë të lagur.
Tipi i lekures:  E yndyrshme, mikse.
Mosha:  Te rritur.
Formulimi:  Xhel.
Paketimi : Flakon x 195 ml.
Marka: La Roche Posay.

 

Original price was: L2,760.00.Current price is: L2,208.00.

Cfare eshte

La Roche Posay Make-Up Remover Micellare Water Gel eshte nje xhel pastrues per papastertite dhe make-up, me teksturë të freskët, me flluska dhe ujë termal të burimit La Roche-Posay.

Siguron një pastrim delikat për heqjen e butë të make-up-it. I përshtatshëm për lëkurë dhe sy të ndjeshëm. PH fiziologjik. Pa parabenë.

Pa sapun

Pa alkool

Asnjë ngjyrues

Pa parabenë

PH fiziologjik

Efikasiteti:

Me efikasitet të lartë për heqjen e make-up-it dhe agjentë pastrimi të zgjedhur për një tolerancë optimale, Xheli i ujit micellar për heqjen e make-up-it pastron lëkurën e ndjeshme duke e lënë atë të ndjehet e freskët dhe e qetë.

Si perdoret

Aplikojeni në një fytyrë të lagur. Mos ushtroni force ose fërkim . Vetëm përdorim i jashtëm.

Perberesit

Aqua / Waterbis-Peg-18 Methyl Ether Dimethyl Silanecarbomersodium Hyaluronatesodium Hydroxidepoloxamer 184 Disodium Edtacaprylyl Glycolpolysorbate 20 Phenoxyethanolparfum / Fragrance.

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,440.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.