La Roche Posay – Hydraphase Intense Serum

Informacion per produktin

Produkti: Serum intesiv i perqendruar me efekt mbushës për hidratim të menjëhershëm.
Veprimi: Hidraton per 24 ore ne menyre intesive dhe te shpejte.Mbush dhe mbron lekuren.
Perdorimi: Aplikojeni serumin në mëngjes dhe në mbrëmje, në fytyrë dhe qafë të pastruar paraprakisht
Tipi I lekures: Normale dhe mikse
Mosha: Te rritur
Formulimi: Fluid
Paketimi : Flakon x 30 ml
Marka: La Roche Posay

Original price was: L4,300.00.Current price is: L3,440.00.

Hydraphase Intense Serum:

Çfarë është
Serum intesiv i perqendruar me efekt mbushës për hidratim të menjëhershëm.

Si përdoret
Aplikojeni serumin çdo ditë, në mëngjes dhe në mbrëmje, në fytyrë dhe qafë të pastruar tërësisht me lëvizje të lehta dhe të njëtrajtshme, përpara trajtimit hidratues.
Shmangni zonën e syve.

Tekstura
Ndjesi e freskët, Me përthithje te shpejte, Pa yndyrë.
Me ujë termal La Roche-Posay.
Përparësitë kryesore
Acidi hialuronik, një aktiv i fuqishëm hidratues, shoqërohet me përqendrime të larta të ujit termal La Roche-Posay, për të hidratuar intensivisht lëkurën për 24 orë. me argininë dhe serinë, përbërës që kapin ujin në mënyrë efektive, për hidratim intensiv. E mbushur me ujë, lëkura ngopet menjëherë.
Rikthehen nivelet optimale të hidratimit.
Fakte shkencore
Efekt i menjëhershëm rigjallërues dhe shkelqyes.

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,440.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.