La Roche Posay Anti-Age Serum Duo Set (set anti-rrudhë,anti-moshë)

Informacion për produktin

Produkti: Set anti-moshe me krem mbojtes nga dielli,serum me vitamine C​​ dhe serum me acid hialuronik me efekte hidratues rimbushës i rekomanduar për rrudhat, humbjen e vëllimit dhe elasticitetit, lëkurën e dehidratuar dhe të lodhur.
Veprimi: Trajton rrudhat, hidraton, rrit vëllimin dhe elasticitetin e lekures, mbron lekuren nga dielli.
Perdorimi: Aplikojeni në fytyrë, qafë dhe dekolte në mëngjes dhe/ose në mbrëmje.
Tipi i lekures: Te gjitha tipet.
Mosha:  Te rritur.
Formulimi:  Krem,solucion.
Paketimi : Tubet x 3 ml,shishe x 30ml,shishe e 10 ml.
Marka: La Roche Posay.

Original price was: L5,500.00.Current price is: L4,400.00.

S’ka stok

Set promocional me efekt anti-rrudhë dhe anti-moshe.

Me blerjen e serumit Pure Vitamin C10 30 ml, përfitoni dhuratë Hyalu B5 Serum 10 ml dhe Anthelios Age Correct SPF 50 3 ml.

50 ml, 10 ml, 3 ml.

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,440.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.