Korff White Silk – Protocollo Antimacchie Completo

Informacion per produktin

Produkti: Krem fytyre, Disqe eksfoliuese, Xhel për Fytyrën
Veprimi: Hidraton,zbut e qeteson lekuren
Perdorimi: Aplikojeni ne lekure
Tipi i lekures: për çdo lëkurë
Mosha: Te rritur
Formulimi: krem, solucion, xhel
Paketimi : 50 disketa, 15 ml, 50 ml
Marka: Korff

L5,600.00

Përshkrimi:

Korff Skin Care Box Krem për fytyrën White Silk + pads + xhel është një trajtim i plotë i treguar për të shmangur shfaqjen e njollave të errëta dhe për të reduktuar ato ekzistuese.

Kremi i fytyrës me mëndafsh të bardhë me kompleks Spot Correct dhe vitaminë PP redukton intensitetin e njollave të errëta në fytyrë dhe parandalon formimin e tyre falë kremrave kundër diellit. 50 ml

Falë veprimit të tij kundër plakjes, ai kundërvepron me shenjat e plakjes.

Me një teksturë të lëngshme dhe pak të tonifikuar rrjedh në lëkurë, duke e bërë atë uniforme dhe rrezatuese.

Disqe eksfoliuese me mëndafsh të bardhë me kompleks Spot Correct dhe Vitaminë PP zvogëlojnë intensitetin e njollave të errëta në fytyrë dhe rrisin shkëlqimin e lëkurës. 50 copë

Xheli i Lokalizuar për Fytyrën, me Kompleks Spot Correct dhe Vitaminë PP ka një veprim ndriçues dhe aplikohet me lehtësi dhe saktësi. 15 ml

Formati:

Krem për fytyrën 50 ml + Xhel i lokalizuar për fytyrën 15 ml + 50 pads për eksfolimin e fytyrës

Produkte në ofertë