Korff Sun Secret Fluid Sun Cream Protective and Anti Age SPF15

Informacion per produktin

Produkti: Krem mbrojtës ndaj diellit anti-age për fytyrën
Veprimi: anti-age, hidratues/ushqyes, mbrojtës
Perdorimi: Aplikohet para ekspozimit ne diell
Tipi i lekures:Te gjitha tipet
Mosha: Te rritur
Niveliimbrojtes: spekterilarte,spf 5-15
Formulimi: Solucion
Paketimi : 40 ml
Marka: Korff

Original price was: L3,010.00.Current price is: L2,408.00.

Pershkrimi:

Kremi Fluid Sun SPF 15 është një emulsion me teksturë prej kadifeje, i indikuar për mbrojtjen e lëkurës së fytyrës të ekspozuar ndaj diellit. Formulimi i tij inovativ me kompleksin e ADN-Safe, SPF 30 dhe një përbërës aktiv me një veprim me fokus të butë mbron nga rrezatimi diellor dhe kundërvepron me fotoplakjen, duke minimizuar shenjat e plakjes. I përshtatshëm për fototipe të lehta dhe lëkurë të ndjeshme ose fototip mesatar në rast ekspozimi të zgjatur në diell.

Pa parabenë. Jo komedogjenik.Testuar dermatologjikisht dhe klinikisht

Përdorimi i jashtëm: Shmangni kontaktin me sytë, në rast se i lani me ujë. Mbajeni larg nxehtësisë me kapak të mbyllur.

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,440.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.