Korff Purifying Perfecting and Anti-Age Face Cream

Informacion per produktin

Produkti: Krem plakjes për lëkurën e yndyrshme dhe të kombinuar
Veprimi: anti-moshe, anti-rrudhë, hidratues/ushqyes
Perdorimi: Aplikoni kremin në lëkurë të thate dhe të pastruar
Tipi I lekures: e yndyrshme/akneike, normale/mikse
Tekstura: Teksture homogjene,pamje natyrale
Niveli i mbulimit: I larte
Formulimi: Puder
Paketimi : 50 ml
Marka: Korff

L4,320.00

Përshkrimi:

Krem xhel me një strukturë të lehtë, i përshtatshëm kundër plakjes për lëkurën e yndyrshme dhe të kombinuar . Produkti është pasuruar me një Lactococcus Lactis  dhe një probiotik për të mbështetur ekosistemin normal të lëkurës dhe ekuilibrin e barrierës hidrolipidike.

Përbërja:

Vitamina B3, Polyporus Officinalis dhe pluhurat matës ndihmojnë në normalizimin e sekretimit të sebumit, zvogëlojnë diametrin e poreve dhe thithin sebumin e tepërt. Ekstrakti i shegës promovon hidratimin, ndërsa ekstrakti i Rajsit ka një veprim rigjenerues dhe anti-plakje.

Përdorimi:

Aplikoni kremin në lëkurë të thatë dhe të pastruar, duke e masazhuar lehtë derisa të përthithet.

Produkte në ofertë