Korff Lifting Light Day Cream SPF 15

Informacion per produktin

Produkti:Krem dite kundër rrudhave me efekt lifting për lëkurë të kombinuar
Veprimi: anti-moshe, anti-rrudhë, hidratues/ushqyes
Perdorimi: Aplikojeni atë në lëkurën e fytyrës
Tipi ilekures: Normale mikse
Mosha: Te rritur
Niveli i mbrojtes: spekterilarte,spf 15
Formulimi: Serum
Paketimi : 50 ml
Marka: Korff

L6,160.00

Përshkrimi:

Krem dite Korff Lifting Light SPF15 me një teksturë të lehtë, të butë dhe të përthithur shpejt. Formula e saj, me Avena Sativa (4%) dhe Acid Hialuronik me peshë të lartë molekulare, relakson dhe tonifikon lëkurën, duke kryer një efekt lifting të menjëhershëm dhe afatgjatë.

Acidi hialuronik hidraton thellësisht lëkurën dhe redukton rrudhat me një efekt mbushës. Ekstrakti i manaferrës Goji dhe një përbërës aktiv multimineral e bëjnë lëkurën rrezatuese dhe me shkëlqim. Përveç kësaj, zinku e bën produktin të reduktojë sekretimin dhjamor dhe poret janë më pak të dukshme.

I përshtatshëm veçanërisht për lëkurë të kombinuar.

Përdorimi:

Aplikojeni në mbrëmje në lëkurën e fytyrës krejtësisht të pastër dhe të thatë, duke e përhapur produktin me lëvizje rrethore derisa të përthithet plotësisht.

Përbërësit:

Aqua (Ujë), Ciklopentasiloksan, Butilen Glikoli, Izononil Isononanoate, Gliceret-26, Estere Jojoba, Lauril Peg/Ppg-18/18 Metikoni, Hdi/Trimethylol Heksillakton Kryqpolimer, Peg-10 Cerethhuussnuernu, ) Dylli i farës], dimetikoni, klorur natriumi, hektorit disteardimonium, ekstrakt i bërthamës së Avena Sativa (tërshërë), palmitat etilheksil, tridecil stearat, tridecil trimelitat, vaji i farës Helianthus Annuus (luledielli), vaji i farës së lulediellit, Acacia Cerpheriteyl, Acacia Decurrentayl, Heksakaprilat/Heksakaprat, Poliglicerinë-3, Ornitinë, Dinatrium Edta, Hyaluronat natriumi, Propanediol, Ekstrakt frutash Licium Barbarum, Fosfolipide, Peg-8, Fenoksietanol, Aspartat Magnezi, Glukonat Zink, Silicadetiliko Glukonat, Glukonat e Zinkut , Kaprilil Glikoli, Heksilen Glikoli, Etilheksilglicerinë, Acidi Levulinik, Acidi P-Anisik, Polisorbat 80, Hexapeptid Palmitoil-14, Ekstrakt Sap Bambusa Vulgaris, Natriumi Acryla te/Natriumi akriloildimetil kopolimer taurat, hidroksid natriumi, palmitat askorbil, glukonat bakri, sorbat kaliumi, benzoat natriumi, pentapeptid-21, acid askorbik, acid limoni, parfum (aromë).

Produkte në ofertë