Korff Cure Make Up Kit Sopracciglia

Informacion per produktin

Produkti: Set make up
Veprimi: Mbulon crregullsite ne lekure ,homogjene
Perdorimi: Aplikohet pas pastrimit te lekures
Tipi I lekures:Te gjitha tipet
Tekstura: Teksture homogjene,pamje natyrale
Niveli i mbulimit: I larte
Formulimi: laps, rimel
Paketimi : 4 ml 10 gr
Marka: Korff

L2,016.00

Pershkrimi:

Trajtojeni veten ose të dashurit tuaj me kompletin perfekt kozmetik Korff Cure Makeup. Një set dhuratash grimi do të jetë gjithmonë një hit.

Seti përmban:

  • Rimel për vetulla 4 ml
  • Laps vetullash 1,6 g

Karakteristikat:

  • nxjerr në pah vetullat dhe thekson bukurinë e tyre natyrore
  • siguron stilim të saktë të vetullave në momente
  • i shton thellësi pamjes suaj
  • teksturë xhel

Përdorimi:

Përdorni çdo produkt nga seti kozmetik sipas udhëzimeve.

Produkte në ofertë