Korff – Cure Make Up Fluid Foundation Lifting Effect Glow

Informacion per produktin

Produkti: Pudër grimi për fytyrën me efekt shkëlqyes.
Veprimi: Hidraton 24 ore mbulon crregullsitë, njetrajteson ngjyren ne lekure , me efekt lifting shhkelqyes.
Perdorimi: Aplikohet pas pastrimit te lekures
Tipi i lekures: Te gjitha tipet
Tekstura: Teksture homogjene,pamje natyrale
Niveli i mbulimit: I larte
Formulimi: Puder
Paketimi : Kuti x 30 gr
Marka: Korff
SKU: N/A Kategori: , ,

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Cfare eshte

Fondatinë e lëngshme hidratuese me një prekje të mëndafshtë, e cila rrit në çast shkëlqimin e fytyrës, duke e mbajtur atë të hidratuar për 24 orë dhe duke reduktuar rrudhat *.

Veprimi

• Mbush rrudhat e vogla dhe qeteson linjat e shprehjes pa i rënduar tiparet

• Minimizon papërsosmëritë duke siguruar mbulim të përsosur

• E pasuruar me Acid Hialuronik dhe Vitaminë E.

Tekstura

E lëngshme dhe e mëndafshtë.

Rezultatet pas perdorimit

-Efekt i menjëhershëm ngritës *, linja shprehjeje të relaksuara, efekt shkëlqimi

-E testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.

-Testuar për nikel, krom, kobalt, merkur dhe paladium. **

-37.4%

Sipërfaqja e rrudhave *

+ 14.9%

Shkëlqimi***

+ 25.3%

Hidratim*

Perberesit

Aqua (Water), Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Talc, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Cetyl Dimethicone, Propylene Glycol, Mica, Polymethylsilsesquioxane, HDI/Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer, Phenoxyethanol, Sodium Chloride, Disteardimonium Hectorite, Magnesium Sulfate, Sodium Dehydroacetate, Hydrogen Dimethicone, Glycine Soja (Soybean) Protein, Propylene Carbonate, Benzoic Acid, Aluminum Hydroxide, Tetrasodium EDTA, Dehydroacetic Acid, Caprylyl Glycol, Ethylhexylglycerin, Silica, Sodium Cocoyl Glutamate, Tocopheryl Acetate, Ethylhexyl Palmitate, Sodium Benzoate, Triethoxycaprylylsilane, Potassium Sorbate, BHT, Diamond Powder, Silica Dimethyl Silylate, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Hexylene Glycol, CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 77492 (Iron Oxides), CI 77491 (Iron Oxides), CI 77499 (Iron Oxides), Parfum (Fragran

Nuanca

01, 02, 03, 04, 05

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.