Korff Cure Make Up Fluid Fondation Lifting Effect

Informacion per produktin

Produkti: Krem hidratues me një prekje të mëndafshtë
Veprimi: anti-rrudhë, hidratues/ushqyes, mbulues
Perdorimi: Aplikohet ne fytyre
Tipi I lekures: për çdo lëkurë
Tekstura: Teksture homogjene,pamje natyrale
Niveli i mbulimit: I larte
Formulimi: Fluid
Nuanca: 1, 2, 3, 4
Paketimi : 30 ml
Marka: Korff
SKU: N/A Kategori: , ,

L4,368.00

Pershkrimi:

Krem hidratues me një prekje të mëndafshtë, i cili rrit në çast shkëlqimin e fytyrës, duke e mbajtur atë të hidratuar për 24 orë dhe duke reduktuar rrudhat*.

Aksionet:

• Mbush mikro-rrudhat dhe zbut linjat e shprehjes pa i rënduar tiparet

• Minimizon papërsosmëritë duke siguruar mbulim të përsosur

• E pasuruar me Acid Hialuronik dhe Vitaminë E.

Tekstura:

E lëngshme dhe e mëndafshtë.

Rezultatet:

Efekt lifting i menjëhershëm, linja shprehjeje të relaksuara, efekt shkëlqimi e testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.

Testuar për nikel, krom, kobalt, merkur dhe paladium.

 

Nuanca

01, 02, 03, 04

Produkte në ofertë

Korff Cure Make Up Fluid Fondation Lifting Effect
L4,368.00 Select options